O NÁS

OPTIKA KOTAS s.r.o. - RODINNÁ OČNÍ OPTIKA

OPTIKA KOTAS JE OČNÍ OPTIKA S DLOUHOLETOU TRADICÍ A INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPEM

KE KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI


Na všech našich pobočkách Vás vždy přivítá odborně vyškolený personál, který Vám ochotně poradí při výběru brýlových obrub a doporučí nejvhodnější typ brýlových čoček přímo pro vás. Ke každému zákazníkovi vždy přistupujeme indivuduálně, co nejlépe vyhovět jeho specifickým požadavkům a potřebám a snažíme se vždy nalézt to nejlepší řešení ke zkvalitnění života s brýlemi.


Samozřejmostí je u nás vyšetření očním lékařem nebo optometristou na všech našich pobočkách. Na hlavní pobočce v Otrokovicích na Trávníkách Vás vyšetří oční lékař či optometrista.


V naší nabídce naleznete pánské, dámské i dětské brýlové obruby, sluneční brýle a brýle pro sport. Dále zde můžete zakoupit pouzdra na brýle a mnohé další optické doplňky. Nabízíme také prodej a aplikaci kontaktních čoček.


Samozřejmostí je u nás také záruční i pozáruční servis, opravy brýlí a široká škála optických doplňků, které Vám  zpříjemní nošení brýlí.


Naším cílem je dosáhnout toho, že budete spokojeně nosit své brýle či čočky tak, abyste dobře viděli na cestu při příští návštěvě naší optiky. Těšíme se na vás.


Těšíme se na Vás!

KONTAKTY

NAVIGACE

OPTIKA KOTAS s.r.o.

optikkotas@gmail.com

+420 577 922 327

Najdi nás na Facebooku